KONST / Litografier / Färglitografi 14445095
nr 1444 5095
Färglitografi
Sven Jonsson. Signerad, numrerad 172/300. Färglitografi, bildmått: 39x46, yttermått inklusive ram: 52x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:46:10
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)